Styrelsen Styrelsen

Styrelsens medlemmer

Her kan du finde de enkelte medlemmer af Styrelsen

 

Morten Refskov (Skovlunde Skole, afd. Syd)
Formand, FTR, Styrelsesmedlem og Hovedstyrelsesmedlem   
Email: more@dlf.org

 

Kasper Mortensen (Måløvhøj Skole, afd. Østerhøj)
Næstformand, FTR-suppleant, Styrelsesmedlem  
Email: kamo@dlf.org

 

Vibe Larsen (Skovlunde Skole, afd. Syd)
Kasserer og Styrelsesmedlem
Email: vila@dlf.org

 

Line Stendorf (Baltorpskolen, afd. Rugvænget)
TR, Styrelsesmedlem og medlem af Skolepolitisk Udvalg
Email: line-stendorf@hotmail.com

 

Helle Gårdbo (Kasperskolen)
TR, Styrelsesmedlem og medlem af Arbejdsmiljøudvalget
Email: hell5949@skoledrev.dk

 

Tina Christiansen (Hedegårdsskolen)
TR, Styrelsesmedlem og medlem af Skolepolitisk Udvalg
Email: tina.christiansen36@skolekom.dk 


Susanne Vilstrup (C-BUR/PPR)
TR, Styrelsesmedlem og medlem af Skolepolitisk Udvalg
Email: susanne.vilstrup1@skolekom.dk

 

Jonas Mølgaard Holager (Skovvejens Skole, afd. Vest)
TR, Styrelsesmedlem og medlem af Arbejdsmiljøudvalget 
Email: jonas.moelgaard.holager1@skolekom.dk

 

Lisbeth Blaabjerg Kruse (Måløvhøj Skole, afd. Østerhøj)
TR, Styrelsesmedlem og formand for Arbejdsmiljøudvalget  
Email: lisbeth.kruse1@skolekom.dk

 

Verner Poulsen (Ordblindeinstituttet)
TR, Styrelsesmedlem og medlem af Arbejdsmiljøudvalget
Email: verner.poulsen@skolekom.dk

 

Trine Taylor (Skovlunde Skole, afd. Nord)
TR, Styrelsesmedlem og medlem af Skolepolitisk Udvalg   
Email: trine.taylor@skolekom.dk

 

Lars Bo Svendsen (UUC Maglemosen)
TR, Styrelsesmedlem og medlem af Kursus- og Organisationsudvalget
Email: lars.bo.svendsen@skolekom.dk

 

Pia Salling (Baltorpskolen, afd. Grantoften)
AMR, FAMR, Styrelsesmedlem og medlem af Arbejdsmiljøudvalget
Email: pia.salling@skolekom.dk 

 

Lea Schmidt (Måløvhøj Skole, afd. Måløv)
TR, Styrelsesmedlem, kongresdelegeret og formand for Kursus- og Organisationsudvalget
Email: lea.schmidt2@skolekom.dk

 

Jens Bergholt Lund (Baltorpskolen, afd. Grantoften)
TR, Styrelsesmedlem og formand for Skolepolitisk Udvalg 
Email: jens.bergholt.lund@skolekom.dk

 

Kim Amelung Rasmussen (Skovlunde Skole, afd. Syd)
TR, Styrelsesmedlem og medlem af Kursus- og Organisationsudvalget
Email: kim.mardahl.rasmussen2@skolekom.dk

 

Allan Witsolt Rasmussen (Skovvejens Skole, afd. Øst)
TR, Styrelsesmedlem og medlem af  Kursus- og Organisationsudvalget
Email: allan.witsolt@skolekom.dk